Fionna Farrell has logged 11 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Welcome to the Dollhouse

Welcome to the Dollhouse

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Rabbits

Rabbits

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Exotica

Exotica

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Buffalo '66

Buffalo '66

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fish Tank

Fish Tank

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Trash Humpers

Trash Humpers

2009
×
Read the review Edit this entry  
25
New Order: The Perfect Kiss

New Order: The Perfect Kiss

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
24 Hour Party People

24 Hour Party People

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Yi Yi

Yi Yi

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Naked

Naked

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry