Sort by
  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Incredible But True

    ★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★½

  • Watcher

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • One Shot

    ★★½

  • The Actress

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • 9/21/21

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

  • Cyrano

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Juniper

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Superhost

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★½

  • Beckett

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Memoria

  • Jolt

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Zero Fucks Given

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Murina

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Annette

    ★★★