• News of the World

    ★★★½

  • Kalifornia

    ★★★½

  • Eden

    ★★

  • Saw III

    ★★★

  • A Monster Calls

    ★★★★½

  • Rain Man

    ★★★★★

  • Saw II

    ★★★

  • The Thirst

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Holidays

    ★½

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★★

  • Saw

    ★★★½

  • Groundhog Day

    ★★★★

  • The Pelican Brief

    ★★½

  • Outbreak

    ★★★★

  • Ghostbusters II

    ★★★

  • Weathering with You

    ★★★★