Garrett has logged 18 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Drive Angry

Drive Angry

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Manhunter

Manhunter

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Cube Zero

Cube Zero

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Cube 2: Hypercube

Cube 2: Hypercube

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Cube

Cube

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Heat

Heat

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dolemite

Dolemite

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Evolution

Evolution

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry