Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★½

  • Champions

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Missing

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • On the Line

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★★

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ½

  • Nope

    ★★★½

  • Magnum Opus

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • The Blackwell Ghost 6

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Offer

    ★★★★★

  • Metal Lords

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Girl from Plainville

    ★★

  • The Bubble

  • He's Watching

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★