• Tag

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • The Week Of

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★½

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • Blockers

    ★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Profile

    ★★★★

  • The 15:17 to Paris

    ½

  • Tully

    ★★½

  • Lords of Chaos

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★

  • Den of Thieves

    ★★★½

  • Searching

    ★★★★

  • Insidious: The Last Key

    ★★

  • Father Figures

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Justice League

    ★★★

  • Jigsaw

  • Coco

    ★★★★★

  • The Babysitter

    ★★½

  • Geostorm

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Batman vs. Two-Face

    ★★

  • Creep 2

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★★½

  • Jeepers Creepers 3

    ★★

  • The Houses October Built 2

    ★★★

  • Gerald's Game

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★

  • It

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • 2036: Nexus Dawn

    ★★★

  • Leatherface

    ★★★

  • Death Note

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • Detroit

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • The House

    ★★★

  • Jungle

    ★★★½

  • Annabelle: Creation

    ★★★

  • Girls Trip

    ½

  • All Eyez on Me

    ★★

  • Good Time

    ★★★★

  • 47 Meters Down

    ★★★½

  • The Beguiled

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • The Mummy

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • Keep Watching

    ★★½

  • It Comes at Night

    ★★