angelina ⎊ has logged 12 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Practical Magic

Practical Magic

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Battle Royale

Battle Royale

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
I See You

I See You

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★½
Edit this entry  
21
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Dark Tower

The Dark Tower

2017
×
★★
Edit this entry  
13
365 Days

365 Days

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Me and Earl and the Dying Girl

Me and Earl and the Dying Girl

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry