Sort by

aaron has logged 47 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Emma.

Emma.

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Climax

Climax

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
God's Own Country

God's Own Country

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Swallow

Swallow

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert

Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Uptown Girls

Uptown Girls

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
LOL

LOL

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Marie Antoinette

Marie Antoinette

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Neighbors' Window

The Neighbors' Window

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Craft

The Craft

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Thelma & Louise

Thelma & Louise

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry