Sort by

aaron has logged 440 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Heartland

Heartland

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Trouble Every Day

Trouble Every Day

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Melancholia

Melancholia

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Lamb

Lamb

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
O Night Divine

O Night Divine

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Antlers

Antlers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
You've Got Beautiful Stairs, You Know...

You've Got Beautiful Stairs, You Know...

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Midnight in the Switchgrass

Midnight in the Switchgrass

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Nitram

Nitram

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Grucifixion

The Grucifixion

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
Edit this entry  
05
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Elf

Elf

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Deck the Halls

Deck the Halls

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Humans

The Humans

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Serial Mom

Serial Mom

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Limbo

Limbo

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Monster-in-Law

Monster-in-Law

2005
×
★★★★
Edit this entry  
19
After We Fell

After We Fell

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Wild Things

Wild Things

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Pleasure of Being Robbed

The Pleasure of Being Robbed

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ciao Alberto

Ciao Alberto

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Suffragette

Suffragette

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ride

Ride

2019
×
★★
Edit this entry  
11
Baby Cult

Baby Cult

2019
×
★★½
Edit this entry  
09
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Three Instagram Models Have a Picnic

Three Instagram Models Have a Picnic

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Shallow Grave

Shallow Grave

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry