Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • Ji Wife Ji

    ★★★

  • The Romantics

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Mission Majnu

    ★★

  • Gatta Kusthi

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Qala

    ★★★★

  • Drishyam 2

    ★★★½

  • Almost Pyaar with DJ Mohabbat

    ★★★

  • Monica, O My Darling

    ★★★★

  • Love Today

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Honeymoon

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Jogi

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Yaar Mera Titliaan Warga

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★★

  • Darlings

    ★★★★

  • Wedding Season

    ★★★★

  • Ek Villain Returns

  • Honor Society

    ★★★½

  • Bajre Da Sitta

    ★★★★

  • Shabaash Mithu

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Boo, Bitch

    ★★★

  • Sher Bhagga

    ★½

  • JugJugg Jeeyo

    ★★★½

  • Dobaaraa

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

  • Fire Island

    ★★★★

  • Mahi Mera Nikka Jeha

    ★★½

  • We Don't Dance for Nothing

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Saunkan Saunkne

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Ni Main Sass Kuttni

    ★★

  • Galwakdi

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Gehraiyaan

    ★★★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★

  • Kapil Sharma: I'm Not Done Yet

    ★★★

  • When You Finish Saving The World