Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★★½

  • Raid On The Lethal Zone

    ★★★

  • Retribution

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • New Life

    ★★★★

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Hidden Strike

    ★★

  • Sour Party

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Enter the Clones of Bruce

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • How Can I Help You

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Kandahar

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • All to Play For

    ★★★★

  • Mother's Day

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★★

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★★

  • Marguerite's Theorem

    ★★★½

  • The (Ex)perience of Love

    ★★★★½

  • Creatura

    ★★★★

  • The New Boy

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • John Farnham: Finding the Voice

    ★★★

  • Chicken for Linda!

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★½

  • Sleeping Beauties

    ★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Mother

    ★★

  • Love Again

    ★★½

  • Lion Girl

    ★★★★

  • The Black Demon

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Killing Romance

    ★★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Ride On

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Malum

    ★★★½

  • Sisi & I

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Clock

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Red, White & Brass

    ★★★½

  • Total Trust

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½