Sort by
  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Paula

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Luther: The Fallen Sun

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Strays

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

  • The Old Way

    ★★★½

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Troll

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ½

  • Strange World

    ★★★

  • The Amazing Maurice

  • Suzume

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Matriarch

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • Alice, Darling

    ★★½

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★½

  • Baby Ruby

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½