Sort by

nadia has logged 13 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Becoming Jane

Becoming Jane

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Downton Abbey

Downton Abbey

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Remember Me

Remember Me

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry