nadia has rated 92 films ★★ .

  • From Prada to Nada

    ★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Forrest Gump

    ★★

  • Big Time Adolescence

    ★★

  • Baazigar

    ★★

  • Second Act

    ★★

  • Book Club

    ★★

  • Little Italy

    ★★

  • Big Fat Liar

    ★★

  • G.B.F.

    ★★

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

    ★★

  • Saw III

    ★★

  • Bruce Almighty

    ★★

  • Evan Almighty

    ★★

  • Bombshell

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★