nadia has rated 148 films ★★★ .

  • How Do You Know

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★

  • Selah and the Spades

    ★★★

  • Mansfield Park

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • Water for Elephants

    ★★★

  • Hum Saath Saath Hain

    ★★★

  • Chennai Express

    ★★★

  • Justin Bieber's Believe

    ★★★

  • Newsies

    ★★★

  • Barry

    ★★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • The Matrix

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★