nadia has rated 39 films ★★★★★ .

  • Silver Linings Playbook

    ★★★★★

  • Crimson Peak

    ★★★★★

  • Stick It

    ★★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★★

  • Shrek 2

    ★★★★★

  • High School Musical

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Clueless

    ★★★★★

  • Some Place Else

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Mean Girls

    ★★★★★

  • Sense and Sensibility

    ★★★★★

  • Kabhi Khushi Kabhie Gham

    ★★★★★

  • Another Cinderella Story

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★★

  • Pooh's Heffalump Movie

    ★★★★★