Sort by
  • Martyr or Murderer

    ½

  • Unlocked

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Maid in Malacañang

    ½

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 366

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Four Sisters Before the Wedding

    ★★

  • Fan Girl

    ★★½

  • U-Turn

    ½

  • Like in the Movies

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • On Vodka, Beers, and Regrets

    ★★

  • Block Z

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • The Heiress

    ½

  • Dead Kids

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • The Panti Sisters

    ★★★

  • Cuddle Weather

  • I'm Ellenya L.

    ★★½

  • LSS

    ★½

  • Open

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Hello, Love, Goodbye

    ★★½

  • MOMOL Nights

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Weathering with You

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Clarita

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★

  • Kuwaresma

    ★★★

  • Us, at The End of the Year

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Sakaling Maging Tayo

    ★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Eerie

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • How She Left Me

    ★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Heaven's Waiting

    ★★★★

  • Goyo: The Boy General

    ★★★★

  • The Hows of Us

    ★★★

  • Miss Granny

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • The Day After Valentine's

    ★★

  • Bakwit Boys

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • BuyBust

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★