• The Manor

    ★★½

  • Bingo Hell

    ★★

  • Black as Night

    ★★½

  • Maid

  • Shiddat

    ★★½

  • Sounds Like Love

    ★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Intrusion

    ★½

  • Ankahi Kahaniya

  • Prey

    ★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Kate

    ★★★

  • Cinderella

  • He's All That

    ★½

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Kissing Booth 3

  • Dial 100

  • Beckett

    ★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Mimi

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Fear Street: 1666

  • Collar Bomb

    ★★½

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

    ★★★½

  • The 8th Night

    ★★

  • Fear Street: 1994

  • Haseen Dillruba

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Good on Paper

    ★★½

  • Sherni

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Shaadisthan

    ★★★★

  • Awake

    ★★½

  • Sardar Ka Grandson

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Radhe

    ★½

  • Ajeeb Daastaans

  • Thunder Force

    ★½

  • Save Ralph

  • Koi Jaane Na

    ★★

  • Irul

    ★★★

  • Silence... Can You Hear It?

  • A Week Away

    ★★

  • Pagglait

    ★★★½

  • Bad Trip

  • Mumbai Saga

    ★★

  • Nobody

    ★★½

  • Deadly Illusions

  • Time to Dance

  • Yes Day

    ★★★

  • Roohi

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Sentinelle

    ★½

  • Moxie

    ★★★½

  • I'm Your Man

  • The Girl on the Train

    ★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Bawri Chhori

    ★★★

  • Tuesdays And Fridays

    ★★½

  • Behind Her Eyes

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • Red Dot

    ★★½

  • Bliss

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

  • Palmer

    ★★★★

  • Below Zero

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★