Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★★

  • Poison

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Jesus Revolution

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ½

  • She Said

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Sr.

    ★★★½

  • Women Talking

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★