Sort by
  • Swarm

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★½

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★½

  • Inside

    ★★

  • Black Country, New Road - 'Live at Bush Hall'

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Sharper

    ★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★½

  • Girl

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Jamojaya

    ★★★

  • The Starling Girl

    ★★

  • Fair Play

    ★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Missing

    ★★½

  • You People

  • Plane

    ★★★

  • House Party

    ★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Emancipation

  • Violent Night

    ★★★

  • That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet Bond

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Till

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

  • Walk Up

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Devotion

    ★★½

  • Sick

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★