Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

  • Evil Dead Rise

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

  • Babylon

    ★★★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disenchanted

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Las plantas también mueren

  • Fayna

  • Smile

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

  • Nope

  • Thor: Love and Thunder

  • Elvis

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Moon Knight

  • Trazos de silencio

  • X

    ★★★★

  • Agua Caliente

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • The Sower of Stars

  • Spider-Man: No Way Home

  • The Hating Game

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • La Casa de Luciana

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Koo (Serpiente)

  • Winter

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • Squid Game

  • Scenes from a Marriage

  • The Great Movement

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • At Last, The Sea

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

  • Haruhara-san's Recorder

  • Titane

    ★★★

  • Sycorax

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Far from the Tree

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Yes Day

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ½