Sort by
  • Black Knight

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

  • M3GAN

    ★½

  • Connect

    ★★★½

  • The Devil's Hour

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

    ★½

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Denzel Curry's Melt My Eyez: Live From Komodo City Café

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Barbarian

  • RE:cycle of the PENGUINDRUM Part 2: I Love You

    ★★★★

  • Nope

    ★★½

  • Call of the Night

    ★★★★½

  • Lycoris Recoil

    ★★★★★

  • Anna

    ★★★★

  • EVE

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • RE:cycle of the PENGUINDRUM Part 1: Your Train Is the Survival Tactic

    ★★★★½

  • Aharen-san wa Hakarenai

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • Please Baby Please

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • The Silent Sea

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Happiness

    ★★★½

  • Inspector Koo

  • The Chestnut Man

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Kate

    ★★½

  • Komi Can't Communicate

  • High Class

    ★★★★

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ½

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Hellbender

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★½

  • The Witch's Diner

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Medusa

    ★★★★

  • Neptune Frost

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★★½

  • The Devil Judge

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • All the Crows in the World

    ★★★½

  • Seance

    ★★

  • The Underground Railroad

  • Mine

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★