Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Split Ends

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½