Fisherman John has logged 24 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Good Luck Chuck

Good Luck Chuck

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Brother Bear

Brother Bear

2003
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
28
Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★
Edit this entry  
23
Alex Strangelove

Alex Strangelove

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Kiwi!

Kiwi!

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Gone Baby Gone

Gone Baby Gone

2007
×
★★★½
Edit this entry  
21
Vi på Saltkråkan Del 1

Vi på Saltkråkan Del 1

1963
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★½
Edit this entry  
14
[REC]

[REC]

2007
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★★
Edit this entry  
13
Yrrol - en kolossalt genomtänkt film

Yrrol - en kolossalt genomtänkt film

1994
×
★★★
Edit this entry  
12
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
11
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Café Society

Café Society

2016
×
★★★½
Edit this entry  
02
Only You

Only You

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry