Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Executive Order

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Akakiri

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Soul of the City

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ½

  • Dory Finding

    ½

  • Cookie Num Num

    ½