Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Came By

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Elvis

    ★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Choose or Die

  • Metal Lords

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Fresh

    ★★★★½

  • Mother/Android

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★