Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Pixote

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Jesus Christ Superstar

    ★★★★

  • Tell Me Who I Am

    ★★★★

  • The Passion of the Christ

    ★★½

  • The Last Temptation of Christ

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • The Last House on the Left

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Valhalla Rising

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★