Sort by
  • Extraction 2

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Bullies of Baltimore

    ★★★★½

  • Smile

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Carter

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • One Shot

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Re-Enter the New York Ninja

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★★½

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • Clickbait

    ★★

  • The Protégé

    ★★

  • Yakuza Princess

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Raging Fire

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Clean

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Dynasty Warriors

    ★★★½

  • Mohist Mechanism

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • The Marksman

  • Russian Raid

    ★★★½

  • The Swordsman

    ★★★½

  • Enforcement

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★½

  • Night in Paradise

    ★★★★★

  • My Brother Jordan

    ★★★½

  • The Tax Collector

    ★★

  • Deliver Us from Evil

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • #Alive

    ★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • The Emperor's Sword

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • ZeroZeroZero

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★