Sort by
  • Indiana Jones Collection

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Rosaline

    ★½

  • The Sound of 007

    ★★

  • Escape from Kabul

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Causeway

    ★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★★

  • Dead for a Dollar

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Retrograde

    ★★★

  • Pearl

    ★★

  • Bones and All

    ★★½

  • Athena

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★½

  • Elvis

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★½

  • Moonage Daydream

    ½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Men

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • EO

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★

  • The Roundup

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★

  • RRR

    ★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • Spin Me Round

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Windfall

    ★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Alcarràs

    ★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★½

  • This Much I Know to Be True

    ★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★

  • Flux Gourmet

    ★★½

  • The Sky Is Everywhere

    ★★

  • Peter von Kant

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★

  • Navalny

    ★★½

  • The Janes

    ★★★