• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Casting

    ★★★½

  • Los Cuadrados

  • We Were Never Really Strangers

  • Nounours

    ★★★

  • The Affairs of Lidia

    ★★★

  • A New Apartment

    ★★★

  • Te mentí

  • 15 Ways to Kill Your Neighbour

    ★★★★

  • Ahora ya sé dónde encontrarte

    ★★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Oink

    ★★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Love and Leashes

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★

  • Action

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Our Beloved Summer

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Ex casados

    ★★★

  • PR1NC3S4

    ★★

  • 9

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Carajita

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Bones

    ★★★★

  • To Kill the Beast

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★½

  • The Last Mercenary

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★★

  • Fortune Favors Lady Nikuko

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • Sweet & Sour

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★½