Sort by
  • Just a Boy From Tupelo: Bringing Elvis to the Big Screen

  • A Man Called Otto

  • Babylon

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Enola Holmes 2

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Entergalactic

  • The Munsters

    ★★★★★

  • Smile

  • Confess, Fletch

  • Do Revenge

  • Raymond & Ray

  • Wendell & Wild

  • Causeway

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Menu

  • See How They Run

  • The Woman King

  • Blonde

  • Ticket to Paradise

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Fall

  • Beast

  • Not Okay

  • Jackass Shark Week 2.0

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

  • Jerry & Marge Go Large

  • Elvis

    ★★★★★

  • Funny Pages

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Infinite Storm

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★★

  • Spin Me Round

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Lost City

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

  • Studio 666

  • The Batman

  • Dog

  • Kimi

    ★★★★½

  • Marry Me

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Meet Me in the Bathroom

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Sharp Stick