Sort by
  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Strange World

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Metal Lords

    ★½

  • X

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • september melancholy

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★½

  • Sing 2

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • Britney vs. Spears

  • The Black Phone

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • The Women and the Murderer

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★½

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Loud House Movie

    ★★½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★

  • Ted Bundy: American Boogeyman

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ½

  • Hostage House

  • Jungle Cruise

    ½

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★★★

  • The God Committee

    ★½

  • Till Death

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★★★

  • Nail Bomber: Manhunt

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Killer Among Us

  • The Fallout

  • I’m Fine (Thanks For Asking)

    ★★★