Sort by
  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • 365 Days

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Rental

    ★★½

  • Along for the Ride

    ★★★

  • Fifty Shades Freed

    ★½

  • Mark, Mary + Some Other People

    ★★½

  • Fifty Shades Darker

    ½

  • Fifty Shades of Grey

  • Crush

    ★★★

  • Star Wars

    ★★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★

  • After We Fell

  • Run

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Blind Side

    ★★