Sort by
  • Down with Love

    ★★★★

  • Thank You for Smoking

    ★★½

  • X

    ★½

  • Funny Girl

    ★★

  • Persuasion

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Kindergarten Cop

    ★★★

  • Risky Business

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Set It Up

    ★★★★

  • Confessions of a Shopaholic

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★