Sort by
  • Dog Day Afternoon

    ★★★★½

  • All About Lily Chou-Chou

    ★★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★★★

  • A Summer's Tale

    ★★★★★

  • Heat

    ★★★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★★½

  • Miami Vice

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Song to Song

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • The Juniper Tree

    ★★★½

  • An Elephant Sitting Still

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • The Thing

    ★★★

  • Johnny Guitar

    ★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • The Gift

    ★★½

  • Dogtooth

    ★★½