Sort by
  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Asteroid City

    ★★★

  • Ideopolis

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Entergalactic

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

  • Fall

    ★½

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★½

  • Elvis

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Death to 2021

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • South Park: Post COVID

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • King Richard

    ★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Lamb

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • F9

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • South ParQ Vaccination Special

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever