• Prey

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

  • Choose or Die

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • RRR

    ★★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • The Hating Game

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Sing 2

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Eternals

    ★★★★

  • Needle in a Timestack

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★★★

  • After We Fell

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★