• Wotakoi: Love is Hard for Otaku

    ★★★★

  • Fargo

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • Factory of the Sun

    ★★★★★

  • Liquidity Inc.

    ★★★★½

  • Late Spring

    ★★★★★

  • An Autumn Afternoon

    ★★★★★

  • Attica

    ★★★★

  • Juliet of the Spirits

    ★★★★

  • HellYeahWeFuckDie

    ★★★

  • Lovely Andrea

    ★★★★★

  • November

    ★★★★½

  • Here Comes Peter Cottontail

    ★★★★

  • It Was a Short Summer, Charlie Brown

    ★★★★★

  • You're Not Elected, Charlie Brown

    ★★★

  • Happy New Year, Charlie Brown

    ★★★★

  • Be My Valentine, Charlie Brown

    ★★★★

  • A Charlie Brown Thanksgiving

    ★★★★