Sort by

FoofDeckman has logged 34 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
South Park: Post COVID

South Park: Post COVID

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
27
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ciao Alberto

Ciao Alberto

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
Akakiri

Akakiri

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
Lop & Ochō

Lop & Ochō

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
T0-B1

T0-B1

2021
×
★½
Edit this entry  
27
The Elder

The Elder

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
The Ninth Jedi

The Ninth Jedi

2021
×
★★½
Edit this entry  
26
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
Edit this entry  
23
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★½
Edit this entry  
22
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★½
Edit this entry  
21
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★
Edit this entry  
20
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
07
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Village Bride

The Village Bride

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
The Twins

The Twins

2021
×
★★
Edit this entry  
05
Eternals

Eternals

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Antlers

Antlers

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry