• The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • House of Wax

    ★★★

  • Legally Blonde

    ★★★★★

  • Divided We Fall

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Fargo

    ★★★★★

  • Re-Animator

    ★★★★★

  • Rosemary's Baby

    ★★★★★