Sort by
  • The Marvels

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Retirement Plan

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • The Machine

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Dear Mama

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • You People

    ★★★★

  • House Party

    ★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★★

  • Mindcage

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★½

  • Blood Relatives

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Cypress Hill: Insane in the Brain

    ★★★★

  • The Northman

  • Deep Water

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★