Sort by
  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Thunderbird

    ★★★★

  • Mama Boy

    ★★★½

  • The Killer

    ★★½

  • Finding Bliss: Fire and Ice

    ★★★

  • The Italian Recipe

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Cracked

    ★½

  • Leonor Will Never Die

    ★★★½

  • Popran

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Rabid

  • Tomb of the River

    ★½

  • Memoria

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Apartment with Two Women

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Hostage: Missing Celebrity

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Belle

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • A Hero

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Ali & Ava

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Cow

    ★★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Ahed's Knee

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Manchurian Tiger

    ★★½

  • Far from the Tree

    ★★★½

  • You Can't Automate Me

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★★

  • Secrets of 1979

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Saloum

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½