Natalie has logged 17 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Serenity

Serenity

2019
×
Read the review Edit this entry  
28
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
An American Werewolf in London

An American Werewolf in London

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Museo

Museo

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
I Am Not a Witch

I Am Not a Witch

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Birdemic: Shock and Terror

Birdemic: Shock and Terror

2010
×
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Gotti

Gotti

2018
×
Read the review Edit this entry  
02
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry