Sort by
  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • No Hard Feelings

  • Cucaracha

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • The boyfriends

  • Instructions on How to Say Goodbye

  • Schettinimous

  • Terminal Young

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Último Recurso

    ★★★

  • Continuum: The Beach

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Afire

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Southern Storm

  • Conviértete en quien eres

  • Nebulosa

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • La uruguaya

    ½

  • Juana Banana

    ★★★

  • What Happened On New Year's Eve

    ★½

  • The Tangalanga Method

    ★★★½

  • Long Time No Sleep

    ★★★

  • Love Will Come as a Forestal Fire

    ★½

  • Walk Up

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Trenque Lauquen

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Fragments of Paradise

  • LOLA

    ★★★½

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★

  • About the Clouds

    ★★★½

  • Zanox

    ★★★★½

  • The Green Perfume

    ★★½

  • Elvis

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Don Juan

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

  • Scarlet

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • PORNO 3079

    ★★½

  • The K.E.O.P/S System

    ★★½

  • How to Save a Dead Friend

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Film is Dead

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Alcarràs

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Leonor Will Never Die

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • At the Circuit

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½