Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Art-House America: Austin Film Society

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Air

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Theater Camp

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Talk to Me

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★★½

  • Day Shift

  • Not Okay

    ★★

  • House of Darkness

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Abandoned

  • Vengeance

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Showing Up

    ★★★★

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★½