• Suicide Squad

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Aeronauts

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Radioactive

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Land of Dreams

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Loki

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★