• Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Dopesick

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Fauci

  • The Guilty

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Dune

    ★★½

  • Karen

  • Clickbait

    ★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Dr. Death

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Ice Road

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • F9

  • The Woman in the Window

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Coming 2 America

  • Moxie

    ½

  • Allen v. Farrow

  • Boss Level

    ★★★

  • Body Brokers

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • A Teacher

  • Let Him Go

    ★★★★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Belushi

    ★★★★½

  • Soul

  • Fatman

    ★★½

  • Freaky

    ★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

  • American Murder: The Family Next Door

  • The Comey Rule

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • I Care a Lot

    ★½

  • Nomadland

  • Run Hide Fight

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Honest Thief

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★½

  • Tenet

  • Cut Throat City

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★