Bradley Thomas has logged 22 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Captain Fantastic

Captain Fantastic

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Minority Report

Minority Report

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Body Brokers

Body Brokers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Rest in Power: The Trayvon Martin Story

Rest in Power: The Trayvon Martin Story

2018
×
Edit this entry  
20
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Five-Year Engagement

The Five-Year Engagement

2012
×
Read the review Edit this entry  
15
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Two for the Money

Two for the Money

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Book of Eli

The Book of Eli

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
25th Hour

25th Hour

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Summer of Sam

Summer of Sam

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Get Hard

Get Hard

2015
×
Edit this entry  
07
Cop

Cop

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Fatal Attraction

Fatal Attraction

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Single White Female

Single White Female

1992
×
★★★
Edit this entry  
04
The Undoing

The Undoing

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Be Cool

Be Cool

2005
×
Read the review Edit this entry  
03
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Lethal Weapon 2

Lethal Weapon 2

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Made

Made

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry