Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ½

  • Raymond & Ray

    ★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Skinamarink

    ½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Blaze

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Our Father

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★★★

  • X

    ★★

  • The Pez Outlaw

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Louis Theroux's Forbidden America

  • Kidz Klub!

    ★★★★★

  • Exploited

  • Hatching

    ★★★

  • Brainwashed: Sex-Camera-Power

    ★½

  • Resurrection

    ★★★★★

  • Small Town Secrets

  • Deadly Garage Sale

    ★★

  • Mega64 Version 4.1 Revengurrection

    ★★★★★

  • Beanie Mania

    ★★★

  • Dead Asleep

    ★½

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Mega64 Last Laugh

    ★★★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • The United States of Insanity

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • Maid

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Wolf

    ★★

  • Jagged

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • LuLaRich

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • Procession

    ★★★★★

  • Bitterbrush

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Nitram

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Lamb

    ★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Novice

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Stowaway

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

  • Every Breath You Take

    ★½

  • Groomed

  • The Fallout

    ★★★★

  • I'm Your Man

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★