lucien has logged 13 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Okja

Okja

2017
×
★★★½
Edit this entry  
27
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Nobody Speak: Trials of the Free Press

Nobody Speak: Trials of the Free Press

2017
×
Edit this entry  
26
Thirteen

Thirteen

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Gangster Squad

Gangster Squad

2013
×
★★
Edit this entry  
18
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★★★
Edit this entry  
11
The Last Exorcism

The Last Exorcism

2010
×
★★
Edit this entry  
07
Animalada

Animalada

2001
×
★★
Edit this entry  
05
Gerontophilia

Gerontophilia

2013
×
★★★
Edit this entry  
05
Birdemic 2: The Resurrection

Birdemic 2: The Resurrection

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Antiviral

Antiviral

2012
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry